شرایط و نحوه انتشار اطلاعات شما

 

با هدف ایجاد ارتباط مستقیم میان تجار و بازرگانان داخل و خارج از کشور این پلتفرم طراحی شده و امکان حضور افراد و برندهای مختلف در آن مهیا گردیده است.
ارسال سایر مدارک و اطلاعات: علاوه بر اطلاعات فوق می‌توانید لینک دانلود کارت ویزیت، رزومه، کاتالوگ، لوح‌ها و هر نوع مدرک قابل ارائه که ایجاد اعتماد و اطمینان بیشتر از نوع فعالیت و شرکت می‌نماید برای ما ارسال نمایید. جهت در اختیار گرفتن فضا جهت بارگزاری کاتالوگ و کارت ویزیت و... می‌توانید با پرداخت هزینه عضو VIP و اسپانسر ما شوید.
نحوه انتشار و محل قرارگیری: انتشار اطلاعات رایگان است ولی اولویت انتشار و محل قرار گرفتن اطلاعات در صفحات ما با اعضای VIP و اسپانسرهاست. یعنی به میزان پرداخت و حمایتی که اسپانسر نموده، اطلاعات وی در محل بالاتر و در صفحه نخست یا نزدیکتر به آن قرار می‌گیرد. پستهای رایگان یا با مبلغ یکسان به گونه‌ای قرار می‌گیرند که پست جدیدتر بالاتر خواهد بود. حداقل مبلغ مشارکت ۵٠هزار تومان برای اسپانسرینگ و عضویت VIP برای سال ١٤٠٠ می‌باشد، اما هر چه مبلغ بیشتر باشد جایگاه شما بهتر و خدمات ارائه شده بیشتر خواهد بود.

معرفی خدمات ارائه شده به پکیجهای عضویت در وبسایت بی‌تو‌بی در مجله الکترونیکی واردات و صادرات:

پکیجهای ارائه شده بی‌تو‌بی شامل موارد زیر برای سال ١٤٠٠ می‌باشد:
پکیج طلایی: حداقل هزینه عضویت ١ میلیون تومان تا کمتر از ۵ میلیون تومان
پکیج نقره‌ای: حداقل هزینه عضویت ۵٠٠ هزار تومان تا کمتر از ١ میلیون تومان
پکیج برنزی: حداقل هزینه عضویت ٨٠ هزار تومان تا کمتر از ۵٠٠ هزار تومان
پکیج عادی: رایگان
خدمات پکیجهای پیشنهادی از هر زمان که پرداخت شود تا پایان سال ١٤٠٠ می‌باشد. به نفع دوستان است که زودتر اقدام بفرمایند. ترتیب قرارگیری اطلاعات شما در هر پکیجی که انتخاب نمودید نسبت به سایر اعضای همان پکیج، به میزان هزینه پرداختی دارد که هر چه بیشتر باشد بالاتر قرار خواهید گرفت.

خدمات:
١. حضور در لیست معرفی بازرگانان (۵ تا ٧ سطر حاوی اطلاعات شخصی و شرکتی، عکس و راههای تماس و...). ترتیب قرارگیری در صفحات بستگی به میزان هزینه پرداختی دارد که هر چه بیشتر باشد بالاتر خواهد بود.
امکان حضور اعضای طلایی، نقره‌ای، برنزی و عادی در این لیست با رعایت ترتیب و اولویت وجود دارد. اولویتها به این شکل است:
١) اعضای طلایی
٢) اعضای نقره‌ای
٣) اعضای برنزی
٤) اعضای عادی، خود شامل این اولویتهاست:
_ اعضای عادی که قبلاً به دلایل مختلف از جمله عضویت در کانال تلگرام VIP یا بسته های آموزشی و یا تبلیغات به ما هزینه پرداخت نموده‌اند.
_ اساتیدی که قبلاً بعنوان سخنران وبینارها و یا گفتگوهای ما بودند و یا هر نوع محتوایی با همکاری ایشان تهیه و در وبسایتهای ما قرار گرفته است
_ اعضایی که ساکن خارج از ایران هستند
_ سایر اعضای عادی

٢. حضور در لیست معرفی بازرگانان در مقوله های نوار کنار صفحه که در صورت فشردن می‌توان در آن صفحه مشاهده نمود. مثلاً می‌توان علاوه بر صفحه اصلی، دکمه خشکبار را انتخاب نمود و همان شرکت را در آن صفحه نیز مشاهده کرد. چون تعداد کمتر می‌شود، جایگاه قرارگیری اطلاعات بازرگان در آن صفحات بهتر خواهد بود.
- اعضای طلایی حداکثر٣ مقوله
- اعضای نقره‌ای ٢ مقوله
- اعضای برنزی ١ مقوله
امکان افزودن یک مقوله جدید به این ستون هم با موافقت مدیر سایت وجود دارد.

٣. عضویت رایگان در کانال تلگرامی VIP بی‌تو‌بی مجله واردات و صادرات
- اعضای طلایی، عضویت تا پایان سال ١٤٠٠
- اعضای نقره‌ای، عضویت تا پایان فصل بهار ١٤٠٠

٤. درج ویدیوی معرفی بجای عکس در لیست معرفی بازرگانان
- اعضای طلایی، حجم ویدیو حداکثر ٢٠ مگابایت
- اعضای نقره‌ای، حجم ویدیو حداکثر ۵ مگابایت
محدودیت فوق به دلیل بالا رفتن حجم و زمان بارگزاری صفحه می‌باشد، پس تفاوتی ندارد این فایل در فضای اختصاصی در وبسایت قرار داشته باشد یا از بیرون به آن لینک شود.

۵. ارسال درخواست خریدهای دریافتی به آیدی شما در تلگرام یا واتساپ و ارسال اطلاعیه آن به شماره همراه شما بصورت پیامک (در صورت تمایل)
- ویژه اعضای طلایی

٦. صفحه اختصاصی کامل برای معرفی شما به همراه لینک و فضا جهت بارگزاری فایلها شامل: کاتالوگ، کارت ویزیت، رزومه و...
- اعضای طلایی صفحه سه زبانه بهمراه ٢٠ مگابایت فضا جهت فایلهای شما (با احتساب حجم خود صفحه)
- اعضای نقره‌ای، صفحه به زبان فارسی بهمراه ۵ مگابایت فضا جهت فایلها (با احتساب حجم خود صفحه)
ترجمه متن برعهده خود اعضای طلایی است. ما فقط صفحات را با توجه به متنهای ارسالی شما طراحی می‌کنیم.
جهت بالا بودن سرعت وبسایت، صفحات ترجیحاً کمتر از ١٠٠ کیلوبایت باشند. حجم مورد پذیرش برای هر صفحه می‌تواند حداکثر ٢۵٠ کیلو بایت باشد (بدون احتساب فایلهایی که به آنها ارجاع می‌دهد یا به نمایش می‌گذارد).

>> سایر توضیحات:
- بواسطه نیاز به انجام خدماتی از جمله طراحی مجدد صفحات سایت و تایپ مطالب، تعهد ما جهت انتشار مطالب و معرفی برای اعضایی است که در قالب پکیجهای ما هزینه پرداخت نموده‌اند. امّا جهت حمایت برای اعضای عادی سعی می‌کنیم در صورت عدم وجود ترافیک کاری، اطلاعات آنها را نیز منتشر نماییم. اطلاعات اعضای رایگان ممکن است در آینده با توجه به بالا رفتن حجم صفحات و حجم کل وبسایت و هزینه‌های آن یا سایر مسائل فنی حذف گردد.
- در مورد پکیجها، میان اعضایی که مبلغ یکسانی پرداخت نموده‌اند، عضوی که زودتر اقدام نموده بالاتر خواهد بود. امّا در مورد اعضای عادی و رایگان، عضو جدیدتر بالاتر قرار می‌گیرد.
- ظرفیت هر صفحه حداکثر ٢٠ مورد معرفی است و افراد بیشتر به صفحه بعد انتقال داده می‌شوند که جهت مشاهده آنها باید دکمه صفحه قبل را فشرد. محل قرارگیری اطلاعات شما بستگی به نوع عضویت، و در همان پکیج میزان مشارکت و هزینه کرد شما دارد.
- اعضای طلایی که بالای ۵ میلیون تومان سرمایه‌گذاری نموده‌اند، علاوه بر تمامی خدمات، یک ایمیل با دامنه وبسایت مجله به نام ایشان ایجاد شده و تمام پیامها به ایمیل شخصی یا کاری ایشان فوروارد می‌گردد و می‌توانند از همان ایمیل کاری خود یا شرکت به ایمیلهای دریافتی پاسخ بدهند. همچنین ماهی یک بنر تبلیغی از ایشان به مدت ٢٤ ساعت در کانال مجله (غیر از پست آخر) منتشر خواهد شد.
- تبصره مهم! هر زمان از طرف مخاطبین گله یا شکایتی از عدم برخورد مناسب و عدم پاسخگویی مکرر و یا هرگونه تخلف و عمل غیرقانونی از هر کدام از اعضای ثبت شده به مدیر سایت ارسال گردد، اطلاعات عضو موردنظر بلافاصله از صفحات پاک شده و هیچ مسئولیتی از بابت هزینه پرداخت شده بر عهده ما نمی‌باشد.

 

 

 

Sponsored by:

import-export.ir