مهندس بهزاد بوذری

مشاور مالی و توسعه تجارت در آلمان

- مشاور مالی و اداری جهت توسعه تجارت و ایجاد شرکت یا شعبه در آلمان

- مدیرعامل بازرگانی بوذری
- ساکن: شهر اِسن - آلمان

Address: Bouzary Management IR - DE GmbH - Reistergericht: Amtsgericht Essen HRB 28433 - lichtstr.2 Essen 45127

Mobile: +491737470005

Telegram ID: @Seyed_Behzad_Bouzary
Telegram Channel: @Bouzary

Website: bouzary-management.de

هلدينگ بوذری با تكيه بر تجارب گسترده و متنوع خود توانسته است ظرف چند دهه اخیر در حوزه واردات و صادرات انواع ماشين آلات صنعتي از جمله صنايع نساجی، غذايی، تجهيزات نفت و گاز، ايمنی و … و حمل و نقل بين المللی تلاش کند، این شرکت انجام امور گمركی مشتریان خود را مسئولانه پیگیری کرده و همواره با ارائه بهترين پيشنهادها و مناسب ترين قيمت‌ها مشتريان خود را با اعتماد و اطمینان ویژه‌ای همراهی می‌كند.

 

 

انجام امور اداره خارجی‌ها و اداره کار

زمانی که کشوری را برای مهاجرت کاری انتخاب می کنید، مسلماً توجه به نرخ بیکاری در آن دارای اهمیت می باشد. نرخ بیکاری در آلمان در سال ٢٠١٩ به میزان ٣.٢ درصد گزارش شده است که بیان گر این حقیقت است که افراد بیکار در این کشور بسیار کمند و فرصت های شغلی فراوانی برای افراد وجود دارد. پیش بینی شده است که نرخ بیکاری در آلمان در سال های آینده نیز روندی رو به کاهش داشته باشد و در سال ٢٠٢۴ به میزان ٣.١ درصد برسد.

بیشتر بخوانید

 

 

انجام امور مالیاتی و بیمه

در پایان سال مالی شما می توانید از دولت بخواهید که پرداختی مالیاتی شما را چک کند و چنانچه مازاد پرداخت کرده باشید به شما عودت داده شود و اگر کمتر پرداخت کرده باشید از شما مابه التفاوت آن اخذ گردد. برای این کار شما باید اظهارنامه مالیاتی خود را به اداره مالیات ارائه دهید. بر اساس آمار و ارقامی که شما نسبت به درامد واقعی و هزینه های کاری خود عرضه میکنید، دولت قادر به بررسی این نکته است که آیا به شما بازپرداختی تعلق میگیرد یا خیر.

بیشتر بخوانید

 

 

مشاوره راه اندازی کسب و کار در آلمان

بدیهی است وقتی شما با هویت حقوقی آلمانی شروع به فعالیت تجاری مینمائید باید بدانید تجارت در اروپا کاملا علمی و عاری از هرگونه تحریم و محدودیتی میباشد لذا هر چه سیاست فروش و بازاریابی شما نسبت به دیگران قوی تر و اطلاعات شما نسبت به قوانین تجاری آلمان بالاتر باشد میزان موفقیت شما در کوتاه مدت به مراتب بیشتر خواهد بود. ما شما را در این مسیر یاری نموده و به عنوان مشاورین و وکلای مجرب و کارآزموده تا رسیدن به هدف نهایی یار و همراهتان خواهیم بود.

بیشتر بخوانید

 

 

مدارک شرکت فایل١   فایل٢