مهندس علی هادی‌زاده

مدیر اجرایی و مشاور بازرگانی در آلمان

- مدیر شرکت Wise Business Group
- اقامت آلمان از طریق خوداشتغالی و استخدام

- مشاور مالی و مالیاتی در آلمان

- مشاوره سرمایه گذاری و ارزش‌گذاری کسب و کار

- مشاور وام استارت آپ و وام ملکی (برای افراد مقیم آلمان)

- ساکن: شهر کلن - آلمان

Mobile: +49-157-8631-2323

Email: info@wisebusiness-germany.com

Telegram ID: @wisebusinessgroup

Website: www.lifeingermany.ir

 

 

از مهاجرت همواره به عنوان یکی از بزرگترین تصمیمات بشریت در طول هزاران سال یاد می‌‌شود. بسیاری از مهاجران با هدف ایجاد کسب و کاری بهتر یا حداقل موازی با آنچه در سرزمین مادریشان دارند، اقدام به مهاجرت می‌‌نمایند. ولی‌ سؤال بسیار مهمی‌ که باید به آن توجه کرد این است که آیا پیش از اخذ چنین تصمیمی، همه جوانب برای پیاده سازی برنامه‌ها و نیل به اهداف از پیش تعیین شده به درستی‌ لحاظ می‌‌شود یا خیر؟ متأسفانه به دلیل تمایل بسیاری از هموطنان ایرانی‌ برای مهاجرت، در بسیاری از موارد هدف و وسیله جایگزین یکدیگر شده و مقصد و مقصود به شیوه‌ای ناصحیح انتخاب می‌‌گردد. ولی‌ اگر هدف گذاری به جای تنها خروج از کشور، ایجاد یک زندگی‌ مرفه با داشتن کسب و کاری استاندارد برای خود و خانواده خود در کشوری باثبات باشد و برنامه‌ریزی‌های لازم برای شروع کسب و کار و درآمدزایی‌ با اخذ آموزش‌ها و مشاوره‌های لازم از قبل صورت بگیرد، می‌‌توان از مهاجرت به عنوان یک تصمیم درست نام برد. در غیر این صورت، احتمالاً حضور مهاجر در یک کشور بیگانه برای وی به مراتب مشکلات بیشتری از آنچه او در وطن خویش با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌‌نموده، به همراه خواهد داشت.

مسلماً حضور در یک کشور غریب با زبانی متفاوت بدون داشتن برنامه‌ای درست برای کسب و کاری موفق جز ضرر برای شخص کارآفرین و خانواده‌ا‌ش چیز دیگری به همراه نخواهد داشت. همچنین این نوع مهاجرت فاقد هر گونه منفعتی برای دو جامعه ایران و آلمان می‌‌باشد.

هدف ما در Wise Business Group کمک به هموطنان ایرانی برای حضور موفق بیزینسی در آلمان است. مأموریت سازمانی ما نه تنها بر اساس تضمین اخذ اقامت برای شما نهادینه شده‌است، بلکه به عنوان تیمی قوی از مشاوران اقتصادی به شما در سطوح حرفه‌ای و شخصی در پیاده سازی و اجرای برنامه‌های بازرگانی و توسعه کسب و کار در آلمان یاری خواهیم رساند. با ما کسب و کار موفق خود را در آلمان شروع کنید، با آن زندگی کنید و به آن افتخار نمایید.

 

خدمات مهاجرتی وایز بیزینس گروپ


خدمات وایز بیزینس گروپ با محوریت انطباق کامل بین ظرفیت‌های فنی علمی و مالی موکلین با پیش‌نیازهای اقتصادی و مهاجرتی مناطق مختلف آلمان طراحی شده است. هدف صرفاً گرفتن اقامت نیست، بلکه پیدا کردن مسیری برای کسب بالاترین ارزش افزوده مادی و غیرمادی از حضور در آلمان هست. هدف گذاری ما نه بر اساس اخذ اقامت اولیه آلمان بلکه تشریح افق ۳ ساله اخذ اقامت دائم آلمان برای موکلین و مشاوره درست آن‌ها در طول این پروسه است.

 

خدمات ثبت شرکت و اخذ بلوکارت آلمان


در راه تأسیس شرکت و استقلال مالی از تجربیات 2 نسل خدمات مشاوره کارآفرینی با بیش از ۴۰ سال سابقه کاری در زمینه کسب و کار‌های startup در آلمان بهره‌مند خواهید شد. با آموختنknow-how و استراتژی‌های کاری لازم در آلمان، با ما موفقیت بازرگانی خود را در این کشور تضمین نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

سایر خدمات:
مشاوره برای خرید، فروش، کارشناسی و ساخت املاک مسکونی
گرفتن انواع وام‌های بانکی و دولتی برای خرید و نوسازی املاک مسکونی و تجاری
مشاوره و گرفتن وام برای پزشکان و داروسازان جهت تأسیس مطب و داروخانه
مشاوره در زمینه خدمات بیمه از قبیل بیمه عمر، بیمه درمانی، بیمه بازنشستگی و از کارافتادگی و سایر موارد

 

آنالیز دقیق لوکیشن و انتخاب شهر قبل از اخذ اقامت آلمان و قبل از شروع و افتتاح پرونده منوط به بررسی دقیق ظرفیت‌های موکلین و پیش‌نیازهای شهرهای مختلف آلمان است. ما خود را صرفاً یک تیم مهاجرت به آلمان معرفی نمی‌کنیم. ترکیبی از کار حقوق مهاجرت به آلمان و مشاوره کسب و کار به همراه خدمات توسعه اقتصادی شرکت شامل حسابداری و مشاوره مالیاتی، تحقیق بازار، امکان سنجی پروژه‌های سرمایه گذاری و مدیریت پروژه موجب پیشرفت کاری موکلین ما در آلمان شده است. براساس این فلسفه و ایجاد اولویت بر مبنای تجزیه و تحلیل درست پیش‌نیازها و ظرفیت‌ها، موکلین ما به خوبی و با عملکرد مناسب مسیر ۳ ساله اقامت آلمان را طی خواهند کرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

Address: Bonner Str. 484, 50968, Cologne, Germany
Phone number
Direct:
+49 157 8631 2323
Office:
+49 221 / 65028 400
Email
Info@wisebusiness-germany.com
Hadizadeh@ows-finanz.com

Websites
https://www.lifeingermany.ir
https://wisebusiness-germany.com
https://ows-finanz.de
https://www.beste-kandidaten.de
Telegram
https://t.me/wisebusinessgroup
Instagram
https://www.instagram.com/wise_business_group

Linkedin
https://www.linkedin.com/company/wise-business-group

 

پرسشهای رایج FAQ